Boxer Dergisi - Türkiye'nin en çok satan erkek dergisi

Boxer Dergisi Mayıs 2012 Sayısı


 
 
Pis Yedili’nin Alice’i Ecem Karavus

Yeni dönem gençlik dizisi “Pis Yedili” çok tuttu. Her bir karakterinin kendine özel hayran kitlesi oluştu. Ecem Karavus namı diğer Pis Yedili’nin Alice’in de hayranları giderek artıyor. Son dönemin en dikkat çeken isimlerinden Ecem Karavus ilk kez bir dergi kapağında.
 
Boxer özel röportaj "Yavuz Donat"

1963’ten beri gazeteci… 1974’ten beri Türkiye’yi geziyor. Çoğu yere uçakla gitmesine rağmen her yıl binlerce kilometre yol yapıyor. 81 ilin tamamını 850 ilçenin çoğunu gezmiş. Dünyanın çevresini kaç kere kat ettiğini kendisi bile hesaplayamıyor. Sözün kısası halkın nabzını en iyi tutan gazetecilerden biri. Türk basınının “Evliya Çelebi”si, Yavuz Donat sıcak Türkiye gündemini boxer okurları için yorumladı.
 
Bir 70’ler ve Fenerbahçe efsanesi

Standart bir futbolcu profiline uymuyordu. Saha içinde çok yetenekli, saha dışında çok popülerdi. Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye transfer oldu, ortalık karıştı. Türkiye güzeliyle evlendi, basın bir ay peşinde koştu. Ülke futbolunun zorda olduğu dönemde Fransa’da yılın futbolcusu seçildi. O bir 70’ler efsanesiydi. Engin Verel o yılları Boxer’a anlattı.
 
Dünya politikasını yön veren futbol fanatikleri

Bazıları hükümet sevdalısı, bazıları iktidarın korkulu rüyası… Futbol fanatiklerinin darbeleriyle düşen hükümetlerden, kale arkası coşkusuyla gelen iktidarlara…
 
El değmemiş saklı yeryüzü cenneti

Sports Illustrated’ın Bikini Sayısı’nı yayına hazırlarken o inanılmaz sahillere, el değmemiş doğa güzelliklerine baktıkça içimiz gitti. Ama her biri dünyanın bir başka uucunda. Çok güzel bir sahilde keyif çatmak için kalkıp Panama’ya gitmek isteyeniniz var mı? Biz de öyle düşündük. Sonra dedik ki “Türkiye’de böyle el değmemiş cennetler var mıdır?” Cevap karşınızda…
 
Antikythera nedir? Tarihin ilk süper bilgisayarı mı?

Bilim adamlarının “Tarihi önemi Mona Lisa’dan çok daha fazla” dediği, dünyanın ilk dişli cihazı olan Antikythera’nın ne işe yaradığı, su altından çıkarıldığı ilk günden beri merak konusu. Bazı bilim adamlarının dünyanın ilk analog bilgisayarı olarak tanımladığı mekanizmanın üzerindeki gizem perdesi son bulgularla aralanmak üzere.
 
Türk Pop’unun en anlam yüklü nakaratları

. Dinlerken dans ettik, göbek attık, kalça kıvırdık… Ne olduğunu düşünmedik ama artık büyük sırrı çözmenin zamanı geldi. Kafanız karışmasın yazıdakiler herhangi bir dünya diline veya NASA’nın uzay dinleme istasyonlarındaki UFO telsiz konuşmaları ait değildir. Türk Pop müziği için İsviçreli ve Alman dil bilimcileri eşliğinde yapılan çalışmayı Boxer sunar.
 
Polisiye-gerilim edebiyatının üstadı Ahmet Ümit

Son kitabı “Sultanı Öldürmek” ile edebiyat dünyasını yine toza dumana katan yazar, günümüzde işlenen bir tarihçi cinayetinden yola çıkıp Fatih Sultan Mehmed’e uzanıyor ve gerilim tavan yapıyor. Biz de aynı yolculuğu yaşayalım diyerek Ahmet Ümit’le eski İstanbul’da kısa bir zaman yolculuğuna çıktık.
 
Çizgi romanın kralları bu yaz beyazperdede kapışıyor!

Çizgi roman fanatiklerinin yıllardır cevabını aradığı soru artık çizgi roman sayfalarını aşıp sinemaya sıçradı. 50 yıllık kanlı bıçaklı düşmanlar Marvel Comics’in ve DC Comics’in kahramanlarına dayalı filmlerin arasında bu yaz hangisi öne çıkacak, araştırdık.
 
PlayStation 4 hakkında çok gizli bilgiler

Çıkışına bir senenin üzerinde bir zaman olduğu tahmin edilen PlayStation 4 hakkındaki top secret bilgiler dışarı sızdı, söylentiler ayyuka çıktı.
 
Fortune iPad Versiyonu

Sezonun hangi transferi sizce lige damgasını vuracak?

Robin van Persie (Fenerbahçe)
Lukas Podolski (Galatasaray)
Mario Gomez (Beşiktaş)

 


Yazarlar

Ceyhun Yılmaz  

Okay Gönensin  

Melih Can  

Sedat Sertoğlu  

BOXER BÜLTENE ÜYE OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Otomobilden spora, modadan teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan şık Boxer bülteni emailinize gelsin!
 
RSS | Sık Kullanılanlara Ekle

Erkek Kulübü

  Boxer TV

  Harem Fotogaleri

  Oyunlar

  Fotogaleri

Ana Sayfa | Erkekler Kulübü | Boxer TV | Harem | Oyunlar | Boxer Dergisi | Fotogaleri | Üyelik | İletişim