Boxer Dergisi - Türkiye'nin en çok satan erkek dergisi

Anasayfa - Magazin

Zeki kadın nasıl tavlanır?

Haber Tarihi : 24 Aralık 2008 Çarşamba 16:50:11

Hem güzel hem zeki kadını tavlama yöntemleri

Hem güzel hem zeki kadını tavlama yöntemleri

Akıllı kadın tavlama rehberi

Kadının zekisi değil güzeli makbul. Ama nadiren de olsa hem güzel hem zeki kadınlara rastlanabiliyor. Zeki kadınların bön bakışlı, durgun zekalı kadınlara uygulanan yöntemler kullanılarak elde edilemeyeceği muhakkak. Peki zeki kadın nasıl tavlanır? Yanıtlar aşağıda.

Hedefiniz olan kadının ne kadar zeki olduğunu anlamanız fazla uzun sürmez. Biraz havadan sudan sohbet edince karşınızdaki kadının akıllı ve kültürlü bir kadın mı yoksa zekadan pek payını almamış bir kadın mı olduğu hemen belli olur. Eğer hedefiniz sizden daha zekiyse, onu aptal bir kadını tavladığınız gibi tavlayamayanız gayet normal. Zeki kadınları elde etmek için yeni stratejiler tayin etmelisiniz

Zekasını Fazla Gündeme Getirmeyin

Kendinizi karşınızdaki kadının yerine koyun. Çok zeki bir kadın büyük bir ihtimalle sürekli zekasına methiyeler düzülmesine alışkındır. Hatta bu durum biraz bıkkınlık bile vermeye başlamıştır. Zeki kadınlar, tıpkı çok güzel kadınların sadece güzelliklerinin ön plana çıkarılmasından sıkıntı duymaları gibi, devamlı zekalarının takdir edilmesinden çok hazzetmezler. Zaten zeka küpü bir kadının aklına iltifat eden bir sürü rakibiniz vardır. Siz başka bir yöntem deneyip, fark yaratmalısınız. Karşınızdaki kadının muhteşem bir zekaya sahip olduğunu anladığınızda, erkeklerin çoğunun düştüğü hataya düşmeyin. Karşınızdaki kadının zekasından korkup kendinizi geriye çekmek size fayda sağlamaz.

Elbette karşınızdaki kadının zekasını görmezden gelip, onunla sıradan kadınlarla yaptığınız sohbetlere giremezsiniz. Bunun yerine zeki kadına, zekasını takdir ettiğinizi hissettirin ama ona olan hayranlığınızın sadece zekasından kaynaklanmadığını da belli edin. Zira kadın tavlama aşamasında yapılan en büyük yanlışlardan biri kadının en çok öne çıkan ve nadir rastlanan özelliklerine takılıp kalmak ve kadını sıkmaktır.

Zeki bir kadınla karşılaştığınızda ona mutlaka saygı gösterin. Kadın entelektüel sohbetler açtığında, onun fikirlerinden ve konulara farklı yaklaşımından etkilendiğinizi açıkça ortaya koyun. Ama sadece onun sadece fikirlerinden etkilendiğinizi düşünmesine izin vermeyin. Fikirlerini takdir ettiğiniz kadar beraber eğlendiğinizi, esprilerine güldüğünüzü ve kendisine bütün olarak beğeni duyduğunuzu düşündürün.

Birikimini Göstermesine İzin Verin

Zeki kadınlar biraz lise öğretmenlerinden daha fazla birikim sahibi olmakla beraber her zaman daha iyi öğretmen olmayan ve uzmanlık alanları konusunda saatlerce konuşmaktan zevk alan üniversite hocaları gibidir. Zeki kadınlarında mutlaka yoğun birikimlere sahip oldukları bir ilgi alanları olur. Bu konu Fransız Edebiyatı ya da zooloji olabilir. İlgi alanının ne olduğuna bakmaksızın hemen çok etkilenmiş gibi yapın. Böylelikle kadının rahatlamasını ve sohbetin daha rahat akmasını sağlayın. Ayrıca bu konu hakkında fazla bilginiz olmadığını söyleyin. Zeki kadınlar birikimlerini aktarmaya bayılır. Size verilen bilgileri hayranlıkla başınızı sallayarak dinleyin. Ama sizin sadece kendinizi geliştirmek için onunla konuştuğunu düşünmesine izin vermeyin. Siz de kendi hobilerinizden bahsedin ve amacınızın ders çalışmak değil onunla bir şeyler paylaşmak olduğunu belli edin.


Zeki Kadınlar Kibar Erkek Sever

Zeki ve kültürlü kadınların ortak özellikleri rafine zevk sahibi olan kibar erkekleri tercih etmeleridir. Bu yüzden, hedefiniz zeki bir kadın olduğunda katıksız bir beyefendi gibi davranmalısınız. “zıt kutuplar birbirini çeker” klişesine kesinlikle prim vermeyin. Bir kadının sizi yatağına kabul etmesi için mutlaka sizi anlayabilmeli ve ortak noktalarınız olduğunu düşünmesi gerekir. Zeki bir kadına çıkma teklifi ederken, sizin seçkin zevkleriniz olduğunu düşündürecek bir aktivite teklifinde bulunun. Zeki bir kadın bira içip ardından karate filmi izlemek yerine film festivallerinde gösterilen bir filme gitmeyi ya da tiyatro izlemeyi tercih edecektir. Böyle bir kadına şarap içmeyi veya sergiye gitmeyi de teklif edebilirsiniz. Kadın konusunda biraz araştırma ve gözlem yapın ve tercihlerinin ne olduğunu keşfedin. Daha sonra bu tercihler doğrultusunda, rafine zevklere sahip adam imajı çizin. Unutmayın, kaliteli erkekler zeki kadınların yatağına daha çabuk kabul edilirler.

Zekasını Takdir Edin

Zeki kadınlar, erkekler için ilk etapta güzelliğin önemli olduğunu bilir.Hatta bir çok zeki kadın erkeklerin zeki kadınlardan kaçtığını, tercihlerini güzel ve zeki kadınlardan değil de aptal güzellerden yana kullandıklarını düşünür. Bu yüzden kendinize hedef olarak belirlediğiniz zeki kadına onun zekasını takdir ettiğinizi göstermeniz gerekir. Elbette abartmamak koşuluyla. Güzel ve aptal kadınlar “senin sadece ruhunla ilgileniyorum” taktiğine inanırlar. Zeki kadınlar bu numaralara asla kanmadıkları gibi kendilerinin dış görünüşüyle ilgilenilmemesinden de hiç hoşlanmazlar. Yani kadının zekasına duyduğunuz hayranlığı dile getirirken standart güzellik iltifatlarını da kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Bu aşamada en önemli şey, karşınızdaki kadının zekasının sizi ürkütmediğini aksine heyecanlandırdığını belli etmenizdir. Kadınlar zeki erkeklere bayılır. Karşınızdaki kadın, bir erkeğinde karşı cinste zeka unsuruna önem vermesinden memnuniyet duyacaktır. Fakat karşınızdaki kadının zeki olduğunu unutmayın. Sürekli zekasına iltifat ederseniz, samimiyetinizden şüphelenebilir. Aklına ve güzelliğine eşit derecede hayran kaldığınızı ortaya koyduktan sonra başka konular açın.

Güzelliğini Övün

Bütün kadınlar güzellik takıntılıdır. Zeki olmaları bu durumu değiştirmez. Her kadını elde etmek için geçerli olan iltifatlara boğma taktiği zeki kadınlara uygulanınca da başarılı olur. Hatta her daim zekalarıyla konuşulan kadınlar güzellikleri övülünce sıradan kadınlardan bile mutlu olurlar. Zeki bir kadına ne kadar şık ve kendine özgü bir stil sahibi olduğundan bahsedin. Gözlerinin çok etkileyici ve güzel olduğunu söyleyin.Seksapelinden dem vurun. Kendisini bir içim su gibi hissetmesini ve sizin onu beğendiğinizi anlamasını sağlayın.Böylece onunla tanışma amacınızın zekası değil zekası ve güzelliğinin yarattığı etki olduğunu belli edin. Güzelliğine yönelik iltifatlar ederek sürekli zekasından ve başarılarından bahsedilen zeki kadın için ilgi çekici bir gurur kaynağı haline gelin. Zeki kadınlar erkeklerin kadınlara yaklaşmak istemesindeki esas faktörün fiziksel çekim olduğunu bilirler. Bu nedenle güzellikleri konusunda yanlış anlaşılma endişesi taşımadan istediğiniz kadar iltifat edebilirsiniz.

 

 


EN SON EKLENEN HABERLER
Festivalden çok kızlar konuşuldu  

Olio akıllı saat serisine 24 karat altın modeli ekledi  

115 milyonluk Gareth Bale  

HTC’den sanal gerçekliğe dev yatırım  

Su üzerinde sıçrayabilen robot geliştirildi  

Beşiktaş Gökhan İnler`i bitiriyor  

WhatsApp kullananlara müjde  

Yıldız Tilbe`den olay itiraf  

Doğanın insanlara armağanı: Georgia!  

Mavi ay asparagası ve medya  

Büyüleyici güzellik  

Amber Heard isyan etti  

Julia Roberts boşanıyor  

Rolü için 7.5 kilo verdi  

Vodafone Arena`dan `trend topic` olacak 5 uyarı levhası  

Sony’yi PlayStation 4 ayakta tutuyor  

PlayStation Plus’ın ağustos ayındaki ücretsiz oyunları belli oldu  

Star Wars temalı Adidas ayakkabınızı kendiniz tasarlayın  

Ferrari 661 beygirlik 488 Spider’ı sergiledi  

Lexus’un uçan kaykayı 5 Ağustos’ta havalanıyor!  

 
Fortune iPad Versiyonu

Türk futbolunun marka değerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu sezon kesinlikle daha iyi olacak
Git gide daha kötüye gidecek
Uzun bir süre böyle devam edecek

 


Yazarlar

Ceyhun Yılmaz  

Okay Gönensin  

Melih Can  

Sedat Sertoğlu  

BOXER BÜLTENE ÜYE OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Otomobilden spora, modadan teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan şık Boxer bülteni emailinize gelsin! 
RSS | Sık Kullanılanlara Ekle

Erkek Kulübü

  Boxer TV

  Harem Fotogaleri

  Oyunlar

  Fotogaleri   Boxer Dergisi


Ana Sayfa | Erkekler Kulübü | Boxer TV | Harem | Oyunlar | Boxer Dergisi | Fotogaleri | Üyelik | İletişim | Reklam | Kariyer | MDG Kurumsal

Nikkei Mutlu Dergi Grubu Logo   www.boxerdergisi.tv   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com