Boxer Dergisi - Türkiye'nin en çok satan erkek dergisi

Anasayfa - İlişkiler

Acaba o da benden hoşlanıyor mu?

Haber Tarihi : 01 Aralık 2008 Pazartesi 15:15

Bir kadının sizden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın bazı yolları vardır

Bir kadının sizden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın bazı yolları vardır

Bu yazının gayesi uzun süreli ilişkiler göz önüne alınarak yazıldığından “one night stand”cilerin faydalanabilmeleri söz konusu değildir. Bu küçük hatırlatmadan sonra asıl konumuz olan “Hoşlandığınız Kızın Sizden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Anlayabilmenin Yolarına Giriş” dersimize başlayabiliriz.

 

Öncelikle şunu baştan belirtelim: Hali hazırda bu konuda elinizdeki en büyük silah sezgilerinizdir. Böyle bir gücü doğru kullandığınızda yanılmanız mümkün değil. Ancak burada hayati bir nokta var. O da sezdiğiniz şeyleri kabul etmeniz gerçeği. Örneğin sizinle her buluşmasında, iş yerinde hoşlandığı erkeği anlatan kız için “Vaktimi boşa harcıyorum” diye bas bas bağıran sezgilerinizin karşısına dikilen zihniniz, onun sizden hoşlandığına dair ipuçları göndererek acı çekmenize engel olmaya çalışacaktır. Zihninizi değil sezgilerinizi dinleyin. Yapacağınız en doğru şey hoşlandığınız kızın sizinle zerre ilgisi olmadığını idrak edip “hoşcakal” demektir.

 

Bu ilk tespitten sonra meselenin detaylarına girmenin vakti geldi. İşyerinde, evde, sokakta, gece başınızı yastığa koydunuz anda hep onu düşünüyorsunuz, âşıksınız. Peki o size karşı ne hissediyor, daha da önemlisi size karşı hislerini nasıl anlayacaksınız?

 

 

Eyvah! Bana “Hayatım” dedi!

 

Kesin bir yargı olmamakla birlikte kız size adınızla hitap ediyorsa, ilerisi için bir umut ışığı vardır. Tersi bir durum söz konusuysa, örneğin  isminizin önüne “canım, şekerim, arım, balım, peteğim” gibi sıfatlar getiriyorsa, o kızdan umudu kesmenizin vakti gelmiştir. Yani işiniz oldukça güçtür. Yazın bir yere: Kural iki: Sizden hoşlanan kadın adınızla hitap eder.

 

(Kural 1 mi neydi? Sezgilerine güvenmekti aptal aşık, sezgilerine güvenmekti...) Kadınlar bu tarz sıfatları kullanarak karşısındakiyle mesafeyi korumaya çalışırlar. Oysa tanıştıktan kısa bir süre sonra adınızla hitap etmeye başlarsa, sizi özel bir noktaya taşımış demektir. Kadınlar kendileri için özel bir erkeğe “kanka” muamelesi yapmaz. Bazen de önceleri “içinize düşen” bir kız, farkında bile olmadığınız bir anda başka bir erkekle çıkmaya başlar ve aranıza “cığım” eklerini sokmaya başlar. Her ne kadar böyle bir kızın size ilgisi olsa da ortada bir kararsızlığın olduğu da su götürmez bir gerçektir. Karşınızda böyle birisi varsa arkanıza bile bakmadan gitmeniz, yapılacak en akıllıca şey olacaktır.

 

 

Beden dili deşifresi

 

İkinci önemli mesele beden dilidir ki aslında her şey burada gizlidir. Beden dilinin deşifresi ise gözlerde ve bakışlarda başlar. Sezgileriniz sizi yanıltmıyorsa, karşınızdakinin bakışlarından birçok şeyi çıkartabilirsiniz, aklından neler geçtiğini de. Hoşlandığınız kızın bakışlarında “yeni doğmuş kardeşi”ne bakar gibi bir ifade görüyorsanız, ona olan ilginizin boyutlarını gözden geçirmenizin vakti gelmiş demektir. Beden dilinin bir diğer önemli noktası da dokunuşlardır. Sizden hoşlanan kız, abartmadığınız sürece ona dokunmanıza izin verir. Dokunulması gereken yerlerin tespiti de tam burada önem kazanır. Boyun ve saçlar... Bu ikisinin dışına çıkmamakta fayda var. Daha yolun başındayken elinizin ayarını iyi yapın. Kadın milleti el ense çeker gibi pehlivanvari samimiyetlerden hiç hoşlanmaz. Demek oluyor ki hem dokunacağınız yeri hem de temas süresini abartmayacaksınız.

 

 

 

Elimi bir başka sıktı sanki?

 

Hoşlandığınız kızın da sizden hoşlandığını açıkça belli eden en önemli gösterge, sarılma tarzıdır... Hoşlandığınız kıza sarıldığınız anda bebek misali sırtınızı pış pışlar gibi bir hareketle baş başa kalıyorsanız bunun birkaç anlamı olabilir. Örneğin bu sarılma hadisesine “Hadi artık sarıldık, bırak da işimize gücümüze bakalım” veya “Canım arkadaşım, senin kalbin çok temiz” veya “Kendine çok iyi bak, bir ara görüşelim” şeklinde anlamlar yüklenebilir. Bu tarz bir sarılmayla karşılaştıysanız artık sabretmenizin de bir gereği yoktur. Kıssadan hisse, bebek muamelesi gördüğünüz bu sarılmadan sonra başka kızlara yelken açmanın zamanı gelmiş demektir.

 

Sarılmanın dışında vedalaşırken yaşanan el sıkışma seramonisi de kadının hissiyatını ele veren olgulardan biridir. Âşık olduğunuz kadın gün bitene kadar duygularını açıketmeyebelir ama bilinçaltının “Bu adamdan hoşlanıyorsun, bari gitmeden son bir mesaj yolla” tadında verdiği gazla tam ayrıldığınız anda elinizin farklı bir şekilde sıkıldığını fark edebilirsiniz. Bu el sıkmanın içinde duygu dolu bir mesaj olabilir. İşte o zaman evdeki en iyi viskiyi açıp kutlama zamanı gelmiştir.

 

 

Konuşmanın satır araları

 

Belki de en zoru hislerinin tercümesini kendinize doğru bir şekilde yapmaktır. Çoğu erkeğin çuvalladığı bu bölümde, öncelikle karşınızda zor bir rakip olduğunu kabul edin. Doğduğu günden bu yana konuşma konusunda bir hayli yol kateden kadın, bir de üzerine doğal oyunculuk yeteneğini eklediğinde durum iyice zorlaşır. O bakımdan bir kızın konuşmalarından sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız sıkıntılı bir süreçtir. Bilmediği veya emin olmadığı noktaları sormaya başladığında, kadın birçok şeyi açığa çıkarabilir. Size olan ilgisi de buna dahil. Yapmanız gereken tek şey “Şeytan ayrıntılarda gizlidir” düsturundan hareket etmek ve o size soru sorarken hakkında merak ettiklerinizle ilgili bilgi toplamaya çalışmaktır. Mesela “Geçen gün yanında gördüğüm kız akraban mıydı?” diye soruyorsa yolun yarısını çoktan geride bıraktınız demektir.

 


EN SON EKLENEN HABERLER
Arda`nın forma numarası belli oldu  

Rita`dan seksi pozlar  

Liverpool hayranı, Annabelle Alana  

Deadpool’un yeni fragmanı yayında  

Yılmaz Erdoğan futbol takımı kuruyor  

Benzinle çalışan kalemtıraş geliştirdi  

Rihanna`dan sokak modası  

LeBron James’ten sanal gerçeklik videosu  

Star Wars: The Force Awakens’tan yeni rekor  

Apple`dan Twitter`a transfer  

Lemmy Kilmister hayatını kaybetti  

Galatasaray`ın yeni yengesi, Rose Bertram  

Uzun boylu valenin Lamborghini Aventador’la imtihanı  

İkinci güzele porno film teklifi  

Beyaz melek, Val Fit  

Star Wars Kapalı Çarşı`dan giyiniyor  

Gigi`den uyarı  

Boston Dynamics’in robot köpekleri ren geyiği olursa  

Bunu yaparsanız WhatsApp çöküyor!  

Rugby hayranı, Estelle George  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Ronaldo`nun yeni sevgilisi  
Tarkan evleniyor  
Rihanna: Sadece sevişmek için...  
Cristiano Ronaldo hakkında `eşcinsel` iddiası  
Yasal doping  
Bir teklifle ün kazandı  
Shakira`ya seks kasedi şantajı  
Springer ateşi  
Zaira Nara yine gündemde  
Brad Pitt`in gözünden Angelina Jolie  
   
EN ÇOK TIKLANANLAR
Ronaldo`nun yeni sevgilisi  
 
Fortune iPad Versiyonu

Sezonun hangi transferi sizce lige damgasını vuracak?

Robin van Persie (Fenerbahçe)
Lukas Podolski (Galatasaray)
Mario Gomez (Beşiktaş)

 


Yazarlar

Ceyhun Yılmaz  

Okay Gönensin  

Melih Can  

Sedat Sertoğlu  

BOXER BÜLTENE ÜYE OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Otomobilden spora, modadan teknolojiye en yeni haberlerle hazırlanan şık Boxer bülteni emailinize gelsin! 
RSS | Sık Kullanılanlara Ekle

Erkek Kulübü

  Boxer TV

  Harem Fotogaleri

  Oyunlar

  Fotogaleri

Ana Sayfa | Erkekler Kulübü | Boxer TV | Harem | Oyunlar | Boxer Dergisi | Fotogaleri | Üyelik | İletişim